Välkommen att anmäla dig till Sweden Hockey Factorys sommarcamper i Ånge 2024 !
Här nedan presenteras anmälningarna till sommarcamperna.
Sommarcamp 1 (24 juni - 28 juni 2024)
Alex Nordgaard, Värmdö HC -12
Zack Baumann, Järpens IF -10 (målvakt)
Noel Dourrouj, Flemingsbergs IK -U16
Milton Stålmarck, Värmdö HC -09
Isak Kjellander, Göta/Traneberg -11
Axel Hedevåg, Göta/Traneberg -11
Adrian Ersoy, Djurgårdens IF -09
Melvin Kull, Nacka HK -09
Vidar Bildsten, Nacka HK -09
Melwin Romö, IF Sundsvall -J20
Teodor Stråldal, Enköpings SK -12 (målvakt)
Harry Stålmarck, Värmdö HC -12
Christian Furuvik, Flemingsbergs IK -U16
Jonathan Forsström, Tyresö/Hanviken -09
Steven Baremo, Tyresö/Hanviken hockey -09
Theodore Panteleev, Tampa Bay Junior Lightning -14
Gregory Panteleev, Tampa Bay crunch -16
Axel Dahle'n, Älta IF -12
Collin Hellsen, Njurunda SK -14
Alfred Tell, Flemingsbergs IK -12
Hugo Torstensson, Brynäs IF -13
Albin Bolin, Almtuna IS -09
Nils Sperle, SDE hockey -11
Fabian Littmarck, Åker/Strängnäs -14 (målvakt)
Arvid Aldenrud, Timrå IK -09 (målvakt)
Noel Seppänen, Värmdö HC -12
Wille Hulinder Sandelin, Kovlands IF -12
Maxim Denisov, Trångsunds IF -14
Noel Biberg, Värmdö HC -12
Aron Glad, Värmdö HC -12
Rikard Collby, SK Iron -12
August Norman, Njurunda SK -14
Gustav Olofsson, Tyresö/Hanviken -11
Fabian Wallin, Tyresö/Hanviken -11
Charlie Thäck, Tyresö/Hanviken -11
Love Erkendal, Tyresö/Hanviken -09
Neo Dolk, Tyresö/Hanviken -10
Walther Stoltz, Järpens IF -08
Melvin Rosengren, Järpens IF -09
Leo Andersson, Järpens IF -09
Leo Olsson, Järpens IF -09
Simon Richardsson, Järpens IF -09
Emil Perving, Tyresö/Hanviken -09
Kevin Karlsson, Tyresö/Hanviken -10
Victor Bozzi, Tyresö/Hanviken -09
William Bozzi, Tyresö/Hanviken -11
Lykke Andersson, Trångsunds IF -12
Markus Pesu, Värmdö HC -12
Noel Elmberg, Wings HC Arlanda -15
Elliot Larsen, Wings HC Arlanda -15
Hjalmar Holmström, Nacka HK -09
Sonja Gustafsson, Tyresö/Hanviken -14
David Alami, Nacka HK -09
Love Martiniussen, Nacka HK -09
Edwin Szurgot, Nacka HK -09
Elias Andersson, Rosviks IF - Alag
Casper Svensson, Ånge IK -12
William Carnlöf, Flemingsbergs IK -12
Maximilian Öhman, Rimbo IF -11
Alisha Krobath, Tyresö/Hanviken -14
Thor Björkeng Stördal, Nidaros (Norge) -11
Fabian Rosberger, Tyresö/Hanviken -09
Maximilian Jurca, Trångsunds IF -13
Alfred Connysson, Kovlands IF -12
Nicolai Kilman, Värmdö HC -12 (målvakt)
Sune Lindström, Värmdö HC -12
Theo Rosten, Astor, DK -11
Juniper Rosten, Astor, DK -13
Josie Rosten, Astor, DK -13
Erik Jakobsson, Norrtälje IK -10
Lukas Arnerlöf, KB65 -13
Ludvig Thunell, Enköpings SK -10
Erik Fogel, Uppsala Young HC -15
Jack Öle'n, Kovlands IF -13 (målvakt)
Subhan Hasanov, Solna HC -09
Sixten Hallin, Kovlands IF -12
Douglas Björk, Trångsunds IF -12
Benjamin Ahlqvist, Visby/Roma -09
William Haag, Almtuna IS - 09
Lucas Loklint, Trångsunds IF -13
Julian Henricson, Haninge Ancors -13
Julklappslirare, Stockholm -J20
Elton Lundell, Trångsunds IF -13
Frank Backhammar, Trångsunds IF -13
Evelina Edberg, Åker/Strängnäs -09
Kei Andersson, IFK Tumba -11
Olle Wiksten, Trångsunds IF -13
Axel BlÜckert, Kovlands IF -12
Niilo Muikku, Östersunds IK -12
Sigge Wiklund, Östersunds IK -12
Walter Holmgren, Östersunds IK -11
Elliot Jonsson, Flemingsbergs IK -13
Charlie Wärngård, Trångsunds IF -13
Nelson Nyman, Kovland hockey -12
Valter Denkert, Kovland hockey -12
Alve Madsen, Timrå IK -13
Elias Söderlund, Flemingsbergs IK -13
Olle Lindahl, Kovland hockey -12
Lucas Olsson, Kovland hockey -12
Albin Vikström, Kovland hockey -12
Lukas Österholm, Farsta -09
Damon Lundsten, Flemingsbergs IK -13
Axel Bohlin, Flemingsbergs IK -14
Tristan Askegård, Huddinge IK -10
Melwin Nilsson, Huddinge IK -10
Samuel Askegård, Flemingsbergs IK -13
Edwin Nilsson, Trångsunds IF -14
Lowe Eriksson, Flemingsbergs IK -13
Liam Lundström, Flemingsbergs IK -13
Alexander Dani, Nacka HK -J18
William Hinnersson, Brunflo IK -10
Jason Tingsborg, Flemingsbergs IK -14
Lucas Dahlgren, Flemingsbergs IK -12
Simon Wiksén, Brunflo IK -10
Anton Tonkel, Tyresö/Hanviken -09
Anton Tingsborg, Flemingsbergs IK -12
Oliver Grefve, IF Björklöven -13
Wincent Enarsson, Hudiksvalls HC -J20
Widar Enarsson, Smdjebackens HC -12
Edward Enarsson, Viking HC -A-lag
Oscar Meyer, Vallentuna BK -10
Daniele Moscara, Egna HC (Italy) -09
Sebastian Dahlqvist, Linköpings HC -J18
Rasmus Dahlqvist, Tyresö/Hanviken -J20
Petter Dahlqvist, Flemingsbergs IK -U16
Hampus Zirath, Flemingsbergs IK -U16
Linus Zirath, IFK Tumba -10
Rasmus Zirath, IFK Tumba -12
Theodor Sjöberg, AIK -12
Carl Rose'n, Nacka HK -11
Melwin Ångnell, Brunflo IK -10
Maximilian Larsson, Kovlands IF -13
Hugo Burland, Svedjeholmens IF -12 (målvakt)
Alvin Sares, Säters IF -12
Lennon Wahlberg Norman, IF Sundsvall -11
Sommarcamp 2 (30 juni - 4 juli 2024)
Oliver Sitter, IF Sundsvall -12
Henry Andersson, AIK -11
Nils Jansson-Grönlund, Hudiksvalls HC -11
Levi Markgren, Brunflo IK -11
Aston Lindajl, Djurgårdens IF -09
Isak Enmark, Brunflo IK -11
Liam Olsson, Brunflo IK -12
Theodor Vike'n, Brunflo IK -12
Lexus Zahn, Djurgårdens IF -U16
Christian Cernikas, Boo IF hockey -U16
Oskar Grohman, Huddinge IK -09
Julian Gjöl Kviseth, Nidaros hockey -11
Noah Friman, Vallentuna BK -12
Melwin Vidgren, Norrtälje IK -15
John Jonsson, Sollefteå HK -11
Adrian Eriksson, Brunflo IK -11
Vincent Jonsson, Norrtälje IK -U16
Sebastian Wiman, Nacka HK -J18
Alvin Jonsson, IF Björklöven -11
Erik Wistrand, Södertälje SK -10
Noah Forsberg, Västerås IK -09
Noah Ramberg, Södertälje SK -10
Gustaf Brannestål, Huddinge IK -10
Elvirton Norling, Västerås IK -09
Arvid Magnusson Norling, AIK hockey -11
Elliot Gyllner, Värmdö HC -10
Castiel Atanacio, Hässelby/Kälvesta HC -09 (målvakt)
Reef Matthews, Västerås IK -09
Neo Berg, Västerås IK -09
Sverre Eklinder, Värmdö HC -10
Oscar Berg Jansson, Värmdö HC -10
Kevin Sjöquist, Enköpings SK -15
Benjamin Sundlöf, Nynäshamns IF -09
Emil Stenberg, IFK Tumba -10
Loke Lalander, IFK Österåker -10
Alexander Vinidiktov, IFK Tumba -U16
Andrey Vinidiktov, IFK Tumba -11
Viggo Kölnäs, Djurgårdens IF -09
Mio Willford, Hammarö HC -U16 (målvakt)
Malte Willford, Grums IK -J18
Rasmus Rosborg, Södertälje SK -09
Milton Cars, Flemingsbergs IK -J18
Lucas Sundvisson, Södertälje SK -09
Leonard Söderling, MB hockey -12
Sigge Lindqvist, IF Sundsvall hockey -14
Texas Olsson, Kovlands IF -15
Lincoln Johansson, Östervåla IF -15
Lukas Lindmark, Aalborg hockey -10 (Danmark)
Vide Andersson, Östervåla IF -09
Henry Dolk, Huddinge IK -10
Nicolas Thommesen-Evensen, Nidaros hockey -11 (Norge)
Anton Ruusila-Lindström, Timrå IK -12
Gustav Ruusila-Lindström, Timrå IK -14
Axel Farrell, Huddinge IK -10
Rasmus Mannerstål, Huddinge IK -10
Jack Söderström, Segeltorps IF -08
Leo Martins Grikis, Hässelby/Kälvesta -09
Axel Wallström, HC Luzern -09
Matheo Berg, Nidaros hockey -11 (Norge)
Simon Vojvodic, Södertälje SK -10
Kalle Montenius, Södertälje SK -10
Sigge Gulin, Ramsele/Sollefteå -12
Ville Martinesz, Tegs SK -11
Leander Björnstad Iversen, Nidaros hockey -11
Theodore Panteleev, Tampa Bay Junior Lightning -14 (USA)
Gregory Panteleev, Tampa Bay Crunch -16 (USA)
Maxwell Zolin, Viggbyholms IK -12
Felix Zolin, Viggbyholms IK -14
Oliver Lundström, Huddinge IK -13
Bastian Holter, Nidaros Hockey -11 (Norge)
Elton Grönblad, IF Sundsvall hockey -14
Albin Lundqvist, Trångsunds IF -15
Alexander Trehn, MB hockey -12 (målvakt)
Gustav Liljegren, MB hockey -12
Sigmund Svärd, MB hockey -12
Ivar Bergman, MB hockey -12
Anton Tengå, MB hockey -12
Oskar Ström, Nidaros hockey (Norge) -11
Collin Hellsen, Njurunda SK -14
Maxim Denisov, Trångsunds IF -14
Malte Kreibom, Trångsunds IF -14
Victor Söderqvist, Huddinge IK -09
Thor Björkeng Stördal, Nidaros Hockey (Norge) -11
Rikard Collby, SK Iron -12
Morris Ankarklev, Solna SK -10 (målvakt)
Benico Ankarklev, AIK/Solna SK -16
Evelina Edberg, Åker/Strängnäs -09
Elijah Bramskog Nääs, IFK Österåker hockey -12
Theo Brynielsson, Nybro Vikings -08
Hugo Brynielsson, Kalmar HC -13
Noah Sahlin, Huddinge IK -09
Neoh Möller, Ånge IK -10
Theo Rosten, Astor -11 (Norge)
Erik Jakobsson, Norrtälje IK -10
Charlie Mäkiaho Persson, Skövde IK -15/16
William Haag, Almtuna IS -09
Malcolm Linde, Mälarhöjden/Bredäng hockey -13 (målvakt)
Jonathan Johansson, Mälarhöjden/Bredäng hockey -13
William Johansson, Mälarhöjden/Bredäng hockey -14
Oliver Lagerström. Huddinge IK -09
Casper Lagerström, Huddinge IK -13
Eddie Karlsson, Huddinge IK -13
Walter Örnhall, IK Vaxholm -12 (målvakt)
Henry Örnhall, IK Vaxholm -14
Jason Tingsborg, Flemingsbergs IK -14
Anton Tingsborg, Flemingsbergs IK -12
Teo Rahm, Ånge IK -10
Sebastian Dahlqvist, Linköpings HC -J18
Daniele Moscara, Egna HC -09 (Italy)
Petter Dahlqvist, Flemingsbergs IK -U16
Hampus Zirath, Flemingsbergs IK -U16
Linus Zirath, IFK Tumba -10
Rasmus Zirath, IFK Tumba -12
Theodor Sjöberg, AIK -12
William Odelberg, Ånge IK -11
Lennon Wahlberg Norman, IF Sundsvall -11
Besök oss på facebook...
Länkar